www.desencim.com

                Sitemizden iş gönderebilmeniz için önceliklen üye olmanız şart; Üye olmanızdaki maksat her üye kendi bölümüne girer ve yanlızca kendi işlemlerini yapabilir. Başka üyelerin göndermiş olduğu desenleri kesinliklen göremez ve alamaz.
               

Şunu bilinki öncelikle müşteri gizliliği bizim için çok önemli.

 

ÇOK GİZLİ

           Üye olmak için sitemizdeki yeni üyelik bölümündeki gerekli bilgileri eksizksiz olarak doldurmanız ve yazmış olduğunuz e-mail adresinize gelen aktivasyon kodunu doğrulamanız gerekli. Aksi taktirde siteye giriş yapamazsınız.

             

                      NOT:AŞAĞIDA RESİMLİ ANLATIM VAR ÜYELİK BUTONU SİTENİN SAĞ TARAFINDADIR.


YENİ ÜYELİK;ÜYE BİLGİLERİNİ DOLDURUN VE GÖNDERE TIKLAYIN;e-mail ADRESİNİZE GELEN AKTİVASYON KODUNU ONAYLAYIN;SİTEYE GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA İŞ GÖNDER BÖLÜMÜ;GEREKLİ BİLGİLERİ DOLDURDUKTAN SONRA GÖZAT BÖLÜMÜNDEN BİLGİSAYARINIZDAN KAYITLI RESMİ BULARAK İŞLEMİ TAMAMLAMAK İÇİN GÖNDER BUTONU TIKLANIYOR;BEKLEYEN İŞLER KISMINDAN DURUM TAKİPİ YAPIN;DESENİNİZ HAZIR OLUNCA GEREKLİ ÖDEMEYİ YAPIN VE DESENİNİZİ ALIN;

HAZIR OLAN DESENİNİZİ GEÇMİŞ İŞLERİM DEN TEKRAR, TEKRAR ÜCRETSİZ OLARAK İNDİREBİLİRSİNİZ;DESENDE DÜZELTİLMESİ GEREKEN YER OLDUĞU ZAMAN MESAJLARIM BÖLÜMÜNDEN ÇALIŞMIŞ OLDUĞUNUZ NUMUNENİN RESMİNİ BİZLERE İŞ GÖNDER KISMINDA OLDUĞU GİBİ FAKAT  ÜCRETSİZ OLARAK GÖNDEREBİLİR VE YİNE ÜCRETSİZ OLARAK DÜZELTİLEN DESENİ ALABİLİRSİNİZ;Etiketler : Nasil is gönderirim?

Üyelik İşlemleri
Online İşlemler