Nasıl daha çok RANDIMAN artar ?
                 Nasıl en az düzeyde İP SARFİYATI olur?
                 Nasıl MAKİNANIN GÜNLÜK YEVMÜYESİ artar?
                 Nasıl ZAMANINDA İŞ TELİMATI olur?
                                                   Ve Nasıl DAHA ÇOK MÜŞTERİYE HİZMET verebilirim?

 Bunlar ve bunlar ile ilgi bir çok soruyu mutlaka kendinize soruyorsunuzdur. Önce başka ne gibi sorularınız var önce bunları bir düşünün ve sonra AŞAĞIDA sizlere çözüm olarak sunmuş olduğumuzu dikkatli bir şekilde okuyunuz. Göreceksinizki tüm sorularınıza çözüm yolu sizlere sunulmuştur.
   Firmamız desencim.com Nakış sektöründe mevcut olan üç önemli soruna çözüm getirmek için kurulmuştur. desencim.com 20 yıla yaklaşan nakış alanındaki bilgisiyle,nakış makinaların da ustalaşmış elemanlardan yetiştirilerek nakış desen programların da uzmanlaşmış bir ekip kurarak nakış desenlerini yeniden yapılandırarak bu üç ana başlıkta toplanan sorunların çok kısa bir sürede çözülebildiğini göstermiştir. Çözülen bu sorunlarında yukarda belirttiğimiz ve kendinize sorduğunuz soruların tümüne net çözüm yolu olduğunu göreceksiniz.
    Nedir bu önemli üç sorun?
1=> Üretimde kalite, 2=>Üretimde zaman kaybı, 3=>Üretimde maliyetin düşürülmesi:
    Firmanızın desencim.com ailesiyle çalışması esnasında fark edeceksiniz ki nakış makinalarınızın modeli,kullanmış olduğunuz ip ,iğne markaları,tela tipine kadar her ayrıntıyı göz önünde tutarak makinanızdan ve oparatörünüzden (Makinacınızdan) en yuksek verimi , Enkaliteli işi, Temizlemeye az iş çıkarmasını, Acil işlerinizi zamanında teslim etmenizi ve bunun gibi önemli olan isteklerinizi nasıl alabilirsiniz? Nakış sektörüne özel desenlerimizle  ürünün makinalarınıza üretim için girdiğinizde ve bitirdiğinizde çok önemli ölçüde herşeyin değiştiğini gözlemliyeceksiniz.
    Desen bazlı sorunların makinalarınız da iplik kopma, iğne kırılmaları, çok vuruşlu desen, az vuruşlu ama bozuk desen, kat kat telalarda çalışılan ve telanın boşa gitmesi, temizlemeye çok iş çıkması, iplik kopmaları  kopmalar ve iğne kırılmaları esnasında ürünün sakatlanması,ürünün tamir aşamsın da makinanın geri alınması sonucunda iplik ve zaman sarfiyatı, Buna benzer tüm sorunların her seferinde dahada aza indiğini,personelinizin de desenlerimiz sayesinde daha az problemle uğraştıklarını göreceksiniz.
    Buda size üretim süresinin azalmasına,müşterinizin desenlerinizle ilgili kıritiklerin çok aza inmesiyle okeylenen desenimiz ilen  üretiminize hemen geçmenizi,üretim aşamasında gereksiz zamanlarının azalmasıyla üretimin artamsını,desenden kaynaklanan üretim sakatlarının en aza inmesi sonucunda firmanızla çalışmakatan memnun olan dahada artan müşteri portföyünüzün mutluluğunu  desencim.com ailesiyle çalıştınızda kazanacaksınız.
    NOT: BİZİM DESENCİMİZ VAR O ZATEN YAPIYOR! DİYEREK  SAKIN BİZLER İLEN TANIŞMAKTAN VAZ GEÇMEYİNİZ. BUNCA SORULAR VE SORUNLAR VAR İKEN BİZLER İLEN TANIŞMAKTAN NE KAYBINIZ OLACAKKİ.? AKSİNE ÇOK KAZANCINIZ OLACAK.
         Biz desencim.com ailesi ilen tanışıp bizleri uygulamalı daha iyi anlamanız için  sizlere böyle bir imkan sunduk.  
    Bizimle çalışmak çok kolay yapmanız gereken sadece üye olup resim göndermek.
                                                                                                    


Etiketler : 5

Üyelik İşlemleri
Online İşlemler