www.desencim.com

         İlk iş hayatıma 15/08/1996 yılında İstanbul’da NAKIŞ firmasında çırak olarak başladım. Bu firmada nakış ve nakış ile ilgili, ‘’Desen, iplik, tela, nakış makinesi, vb.’’ herşeyi çok iyi bilen başta firma sahibi ve işletme müdürü olmak üzere tüm personel profesyonel bir çalışma içerisindeydi. Tabi bende böyle bir çalışmanın içinde kendimi en iyi bir şekilde yetiştirme imkanı buldum. Nakış ile ilgili her işlemi profesyonelce yapmaya başladım. Desenci olmak benim için zor olmadı, çünkü ‘’Nakış nedir?, iplik nedir?, Makine nasıl işler?, vb.’’ nakış ile ilgili her ne varsa çok iyi öğrenmiştim. Bir süre müşteri temsilciliği ve imalat müdürlüğü yaptıktan sonra, kendime desen bürosu açmaya karar verdim. 2005 yılında desen bürosunu açtık, ve 06/05/2012 yılında desencim.com’u hayata geçirdik.

         İnanıyorum ki nakış sektöründe bir ilki başararak Türkiye başta olmak üzere tüm Dünya’ya olmaz ise olmazı getirdik.

 

         Nakış mesleği, ‘’Emek,sabır,azim,’’ isteyen bir sektördür. Bende bunları çok iyi bildiğim için, firma yetkililerinin gün içerisinde geçirmiş oldukları yoğun stres ve yorucu saatlerini desen yaptırmak, desenci aramak, yaptırmış oldukları deseni tekrar düzeltmeye götürmek gibi, boşa harcadıkları vakitlerini, değerlendirmeleri için, hızlı ve güvenilir hizmet veren desencim.com sitemizi hayata geçirdik. Firma yetkililerinin yüklerini bir nevi azaltmış olduk. Böylece desen problemine bir çözüm yolu bularak boşa geçirmiş oldukları vakitlerini, gerek istirahat, gerekse farklı eylemler için geçirmelerini sağlamış olduk.

 

 

 

                                                       

                                                         Misyonumuz

Türkiye ve dünya genelinde internet nakış dünyasının lideri konumunda olan www.desencim.com, 06.05.2012 de yenilenerek, kurulduğu tarihten itibaren sürekli yenilenen yüzü ve  eklenen seçenekli  avantajları ile kullanıcılarına güvenilir ve keyifli hizmetler sunuyor.


www.desencim.com verdiği hizmetlerin kalitesini her geçen gün artırıyor. Kadrosunu genişletip, hizmet kalitesini arttırarak, 2012 yılı Mayıs ayı itibariyle bünyesinde bulunan hertürlü nakış ve çeyiz desenleri için garantili satış ve destek hizmeti vermeye devam ediyor. Dünya çapında çeşitli sosyal sorumluluk projelerine de katılarak  bu projelerin sayısını ve bu alandaki etkinliğini arttırmak için çalışmalarda bulunmaktadır.

                                                        Vizyonumuz

www.desencim.com, Desen satış ağını daha da yaygınlaştırarak, nakış ve çeyiz sektörü dünyasındaki hayatını kolaylaştırmak için en kaliteli hizmeti size en uygun fiyat alternatifleriyle sunmak için çalışıyor. Amacımız, dünya çapında online desen platform firmalarının ihtiyaçlarını iyi analiz ederek, en pratik çözümleri sunmak ve nakış dünyasında yaşanan yenilikleri, öncelik Türkiye olmak üzere tüm dünyada hizmet verdiği her noktaya en hızlı ve en güvenilir şekilde ulaştırmaktır.

  Her türlü dil desteği çok önemli olduğu internet online sektöründe www.desencim.com, Türkçe ve hertürlü dil hizmeti veren canlı destek ekibiyle kullanıcıların soru ve sorunlarına kesin çözümler getirmekte. %100 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimseyen firmamız, kullanıcılarına kolay ve güvenli bir platform sunuyor.

                                                        Hedeflerimiz

06.05.2012,Kurulduğu tarihten itibaren Online desen dünyasının kullanıcılarına en çok avantaj sağlamaya çalışan www.desencim.com, bu konumunu sürdürmeyi ve her geçen gün sunduğu avantajları daha da arttırarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefliyor. “Siz Yeterki İsteyin !” diyerek, her türlü nakış sektörüne hizmet sunan www.desencim.com, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’nin online desen sitesini yarattık. www.desencim.com, öncü olduğu benzer yenilikleri devam ettirmek ve kullanıcılarına yepyeni olanaklar sunmak için, yatırımlarını artırarak tüm dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmektedir.

 

“İNSANLARI KAYBETMEK YERİNE KAZANMAK DAHADA MAKBULDÜR” ilkesi ile yola çıkan ve giderek büyüyen firmamız, hizmet sunduğu ülke sayısını artırmak için gerekli alt yapıyı kurarak global bir şirket olma yolunda hızla ilerlemektedir.


Etiketler : Hakkimizda

Üyelik İşlemleri
Online İşlemler