WWW.DESENCİM.COM ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1- Kisi,firmaya verecegi tüm bilgilerin doğrulugundan sorumludur.
2- Üyeler, sistemde yaptiklari islemlerden ve maddi kayiplardan bizzat sorumludur, bu nedenle üyeler,firmanin sorumlu oldugunu iddia edemezler.
3- Üyelik, firmanin inisiyatifinde sistemden ve firma Müsteri Hizmetleri'nden baslatilabilir. Bu durumda üye olacak kisiler, isbu sözlesmenin tüm sartlarini kabul edip onayladiklarini pesinen taahhüt eder.
4- Üyelik kriterlerini saglayan kisiler, akil sagliginin yerinde oldugunu ve eylemlerinin sorumlulugunu tasimakla yükümlü oldugunu ve HÜR İRADESİNİ kulanarak (üyelik,alışveriş,ve yaptığı tüm işlemlerden hür iradesinin kullandığını) ve tüm işlemlerden sorumlu olduğunu kabul etmiştir.
5- Kisiler isbu sözlesmeyi onlaylandiktan ve kayit formunu doldurulduktan sonra firmaya üye olmus ve sözlesmeye uymayi HÜR İRADESİNİ KULLANARAK taahhüt etmis kabul edilir.
6- Kisisel bilgilerin dogrulugundan üyelerin kendileri sorumludur. Bu bilgilerde bir yanlislik tespit edilirse üyelik firma tarafindan iptal edilebilir, ve üyenin itiraz hakkı yoktur.
7- Firma diledigi zaman bu sözlesmeyi sona erdirebilir, üyeligi iptal edebilir.
8- Firma, önceden haber vermeksizin ürün fiyatlarinda ve düzenlenen kampanyalarda,tüm site üzerinde, her türlü bilimum yapmış olduğu yayınlarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.kullanıcılar yapılan değişiklikleri kabul ettiğini peşinen tahhüt etmiş kabul edilir.
9- Üyeler, siparis verdikleri tarihten itibaren peşin ödeme yapacaklarını ve yapmadiklari takdirde siparisleri iptal edileceğini , bu nedenlede itiraz edemeyeceğini kabul etmiş sayılır.
10- Ürün fiyatlarinda degisiklik sözkonusu oldugunda , siparisin verildigi tarihte geçerli olan miktar üzerinden fiyatlandirma yapilacaktir. Yani siparis tarihinden sonra geçerli olan fiyat artislari sözkonusu siparise yansimayacaktir.
11- Üyeler, teslim edilen ürün güvenliginden, kendilerine ulastigi tarih ve saatten itibaren sahsen sorumludur. Bu andan sonra ortaya çikan sorunlardan firma sorumlu tutulamaz.


Etiketler : Üyelik Sözlesmesi

Üyelik İşlemleri
Online İşlemler